آزمایشگاه

لذت نمونه‌گیری آزمایش در منزل

لذت نمونه‌گیری یعنی:

پزشک برای شما یک نسخه(کاغذی یا آنلاین) می‌نویسد و یا زمانی که می‌خواهید از وضعیت سلامتی خودتان با خبر شوید، فقط با چند کلیک درخواست آزمایش شما ثبت و پذیرش می‌شود. پرستار نمونه‌گیر مجرب ما،  در زمان مقرر، به منزل یا محل کار شما مراجعه می‌کند و شما را از رفتن به آزمایشگاه‌های شلوغ سطح شهر بی‌نیاز می‌کند. همچنین می‌توانید درکمترین زمان ممکن، جواب آزمایش خود را از سایت مدکام دانلود کنید.

پوشش بیمه در لحظه

انجام آزمایش، تحت پوشش تمام بیمه‌های پایه و تکمیلی!

پذیرش آنلاین نسخه

پذیرش آنلاین نسخه!

نمونه‌گیری رایگان در منزل

پرستار نمونه‌گیر ما در زمان مقرر به منزل و یا محل کار شما مراجعه می‌کند!

اورژانسی تر از هر زمان

نمونه‌گیری و دریافت جواب آزمایش در کمترین زمان ممکن!!

بسته‌های آزمایش در منزل

لیست آزمایشگاه ها

فرایند ثبت نسخه و پذیرش آنلاین آزمایش در مدکام

شما می توانید به راحتی و فقط در عرض چند ثانیه، درخواست آزمایش در منزل خود را ثبت کنید! همکاران ما نسخه آزمایش شما در سریعترین زمان ممکن پذیرش می‌کنند. جای هیچگونه نگرانی نیست در صورتی که نسخه ندارید، چرا که همکاران پزشک ما در مدکام به صورت رایگان،آماده مشاوره به شما هستند و در صورت نیاز نسخه شما را به صورت الکترونیکی ثبت می نمایند. اگر شما دارای بیمه پایه و یا تکمیلی  نیز هستید می‌توانید آزمایش در منزل خود را تا سقف پوشش بیمه تکمیلی و به صورت رایگان انجام دهید.

نمونه‌گیری آزمایش در منزل توسط مدکام

پس از ثبت و پذیرش نسخه درسایت و آزمایشگاه طرف قرارداد بیمه شما، همکاران ما در مدکام برای تعیین زمان و مکان نمونه گیری با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام می دهند. پرستار حرفه ای و مجرب نمونه گیری آزمایش در زمان مقرر به محل کار و یا منزل شما مراجعه می کند. تمامی مراحل و فرایند نمونه گیری در منزل، همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی و زنجیره سرد انجام می شود،که با وجود زنجیره سرد و ارسال سریع آن به آزمایشگاه، با خیال راحت می توانید لذت نمونه گیری آزمایش در منزل را به وسیله مدکام تجربه کنید.

جواب آزمایش

تمام آزمایشاتی که توسط آزمایشگاه های طرف قرارداد مدکام انجام می شود،به صورت اورژانسی پذیرش شده و در کوتاهترین زمان ممکن جواب آن آماده و در پنل کاربری شما در سایت مدکام به صورت PDF قابل دانلود می باشند. در صورتی که به جواب کاغذی آزمایش خود نیاز دارید می توانید با همکاران ما تماس بگیرید و جواب چاپ شده آن را بوسیله پیک با مبلغی ناچیز دریافت کنید.

آزمایش‌های قابل انجام در مدکام

تمام آزمایش هایی که شما می توانید در آزمایشگاه به صورت حضوری مراجعه کرده و در آنجا انجام دهیدمانند آزمایش خون، آزمایش ادرار،آزمایش مدفوع، آزمایش اسپرم، پاپ اسمیر و ...، به وسیله سرویس نمونه گیری آزمایش در منزل مدکام، در هرکجا که باشید قابل انجام است.

تفسیر جواب آزمایش شما!

آیا تا به حال برای شما نیز پیش آمده است که پس از انجام آزمایش و قبل از این که پزشک نتیجه آزمایش را ملاحظه کند، دچار استرس شده باشید و یا پس از ویزیت پزشک ترجیح دهید برای اطمینان بیشتر، نظر پزشک دیگری را در مورد جواب آزمایشتان بدانید ؟ خوشبختانه با سیستم تفسیر آزمایش به صورت آنلاین مدکام، این امکان برای شما فراهم است! هر کجا که باشید بدون نیاز به مراجعه حضوری به پزشک، می توانید، آزمایش خود را توسط پزشکان مدکام تفسیر کنید. تفسیر آزمایش چگونه انجام می‌شود؟ برای این کار، کافی است در سایت مدکام ثبت نام کنید و جواب آزمایش خود را به همراه شرح حال و دلیل انجام آزمایش در قسمت درخواست تفسیر آزمایش پنل کاربری خود وارد کنید. پزشکان مدکام پس از مطالعه جواب آزمایش و شرح حال شما، جواب آزمایشتان را به بهترین شکل ممکن تفسیر می‌کنند. آیا تفسیر جواب آزمایش دارای هزینه می‌باشد؟ خیر از تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ لغايت ۱۴۰۲/۰۶/۳۱، تفسیر جواب آزمایش برای تمام کاربران سایت مدکام رایگان می باشد.