دربارۀ مدکام

دربارۀ ما

مدکام

مدکام چیزی فراتر از نمونه‌گیری آزمایش در منزل و محل کار است. مدکام، یک پلتفرم جامع ارائه‌دهنده خدمات آزمایشگاهی است که دریافت خدمات باکیفیت از بهترین آزمایشگاه‌های شهر اصفهان را برای شما در منزل و محل کار، آسان می‌کند. مدکام با درنظرگرفتن تمامی فرایندهایی که در دریافت خدمات آزمایشگاهی باکیفیت دخیل هستند از جمله پزشک خوب، آزمایشگاه خوب، مشاوره خوب و... ، شما را از مراجعه به پزشک و صرف زمان طولانی در آزمایشگاه برای پذیرش و نمونه‌گیری آزمایش، بی‌نیاز می‌کند!

داستان ما

حتی سال‌ها پیش و قبل از تولد مدکام هم ارائه خدمات درمانی و نمونه‌گیری آزمایش در محل وجود داشت، اما آن طور که شایسته مردم عزیز باشد، این خدمات باکیفیت خوبی انجام نمی‌شد. با لطف خداوند و اتکا به دانش و تخصص یک تیم باتجربه و پرانرژی، مدکام به وجود آمد، تا خدمات آزمایش در محل را برای همشهریان عزیزمان در شهر اصفهان، آسان‌تر کنیم، خدماتی به‌مراتب باکیفیت‌تر نسبت به محیط آزمایشگاه که به اذعان کسانی که از ما خدمات نمونه‌گیری آزمایش در منزل و یا محل کار دریافت کرده‌اند، هیچ‌وقت دغدغه رفتن به آزمایشگاه و اتلاف وقت را ندارند!

ارزش‌های مدکام

مسئولیت‌پذیری

کیفیت

نوآوری

بیانیه مأموریت مدکام

ایجاد آرامش

 

تسهیل سطح دسترسی مردم به خدمات مطلوب درمانی

 

کاهش بار مالی

مدکام؛ لذت نمونه‌گیری در منزل
چقدر زیباست! ما در عصری زندگی می‌کنیم که به‌راحتی و با چند کلیک می‌توانیم آزمایشی که پزشک برای ما درخواست کرده را در بهترین آزمایشگاه‌ها پذیرش کنیم.
فارغ از هیاهوی شهر، شلوغی، ترافیک و آلودگی آزمایشگاه‌ها، معطل شدن‌های بی‌مورد، نبود پارکینگ جریمه‌های رانندگی و... در منزل آزمایش بدهیم و با خیالی راحت، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، جواب آزمایش را دانلود کنیم. حتی به‌صورت آنلاین، به‌راحتی از وضعیت آزمایش خود باخبر باشیم.
همه این موارد تا چند سال گذشته تقریباً نشدنی بود! اما اکنون بسیاری از افراد از این امکان بهره‌مند هستند، درست مثل خرید آب‌معدنی از یک سوپرمارکت به‌صورت آنلاین، نمونه‌گیری آزمایش در منزل از هر نوعی که باشد، خون، ادرار، مدفوع، نمونه اسپرم و... به‌راحتی امکان‌پذیر است و برای بسیاری از مردم به یک عادت مثبت تبدیل شده است!
سرعت تغییرات سبک زندگی و ایده‌های خلاقانه که حاصل ماه‌ها تلاش و تفکر عمیق متخصصان خوش‌فکر و باتجربه درمانی است دریافت خدمات باکیفیت درمانی در منزل را آسان کرده و مردم نیز به اهمیت و فایده آن واقف هستند.
مدکام با داشتن پرسنلی باتجربه و حرفه‌ای، لذت نمونه‌گیری آزمایش در منزل را برای همه به فراهم کرده است. است. مهم نیست چکاپ سالانه سالمندان باشد یا آزمایش غربالگری جنین، چکاپ تیروئید باشد یا آزمایش کلیه و کبد، آزمایش برای نوزاد و کودک است یا خانم‌های باردار! مدکام همیشه در کنار شماست!
پزشکان و کارشناسان مدکام قبل از پذیرش و نمونه‌گیری آزمایش دلسوزانه شما را راهنمایی می‌کنند، به سؤالات شما با صبر و حوصله پاسخ می‌دهند و شما را جزئی از خانواده خود می‌دانند.
برای کارمندان و صاحبان مشاغل، صرف 3 تا 4 ساعت از وقت خود، برای رفتن به آزمایشگاه‌های خوب که عمدتاً در محل‌های پرترافیک و شلوغ شهر هستند کار عاقلانه و مقرون‌به‌صرفه‌ای نیست. پلتفرم مدکام، نمونه‌گیری آزمایش در منزل را به یک لذت برای آن‌ها تبدیل می‌کند.
کارشناسان ما، قبل از انجام آزمایش، تمام مواردی که باید قبل از نمونه‌گیری آزمایش را رعایت کنید، به اطلاع شما می‌رسانند. پس از دریافت جواب هم به‌راحتی می‌توانید بدون پرداخت هزینه، از مشاوره و تفسیر آزمایش، توسط کارشناسان ما برخوردار شوید.
شاید فکر کنید تعرفه آزمایش در منزل و آزمایشگاه با هم متفاوت است و آزمایش در منزل، گران‌تر و هزینه بیشتری نیز داشته باشد، اما باید به شما بگوییم: خوشبختانه از لحاظ هزینه‌ای، هیچ تفاوتی با همدیگر ندارند و حتی به‌خاطر صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های رفت‌وآمد، نمونه‌گیری آزمایش در منزل به یک خدمت محبوب و پرطرفدار در میان مردم تبدیل شده است!
اگر می‌خواهید از وضعیت سلامتی خود یا عزیزانتان باخبر شوید، پیشنهاد می‌کنیم یکی از پکیج‌های آزمایشی که در قسمت بسته‌های بالای صفحه هستند را انتخاب کنید و با چند کلیک به جمع خانواده بزرگ مدکام بپیوندید. درصورتی‌که نمی‌دانید کدام بسته را انتخاب کنید و یا دارای نسخه پزشک هستید کارشناسان ما آماده شنیدن صدای گرم و دلنشین شما هستند.
سلامتی شما، همچون شما‌، برای ما ارزشمند است.